Modelace prsou

„Dobrý den, před 3 týdny jsem podstoupila u MUDr. Libora Poláka operaci modelaci a zmenšení poprsí na klinice EXTÉ v Brně. Ani jsem netušila, že je možné dosáhnout takového výsledku, poprvé v životě mám krásná pevná prsa a jsem maximálně spokojená. Můžu jen doporučit, po celou dobu naprosto profesionální přístup ze strany pana doktora i personálu kliniky. Děkuji, Denisa Procházková“

Denisa Procházková,
Spokojený zákazník

Reference


Modelace a zpevnění prsou, modelace prsů, mammaplastika

Máte po dětech povislá prsa, na která nejste hrdá? Není divu, prsa byla, jsou a budou vždy symbolem ženskosti. Hormonální změny, kterými však žena v průběhu života prochází nepřispívají tvaru prsou ani sebevědomí ženy. Pokud chcete najít již ztracené sebevědomí, obraťte se na nás a podstupte mammaplastiku, která vám zvedne prsa i sebevědomí.

modelace prsou předPřed zákrokem modelace prsou poPo zákroku

Samozřejmě před samotným zákrokem je důležitá konzultace s lékařem. Společně se dohodnete na metodě zákroku, na velikosti prsou a jiných podstatných částí operace.

Co je důležité před i po operaci dodržet

  • Na operaci prsou je nutné se dostavit nalačno. Tedy minimálně 6 hodin před operací byste neměla nic jíst ani pít.
  • Operace se provádí v celkové anestezii a po zákroku musí pacientka podstoupit jednu až dvoudenní hospitalizaci. Následně odchází do domácí péče.
  • Po 7-10 dnech je nutná kontrola u ošetřujícího lékaře
  • Do 30 dnů od operace není vhodná žádná fyzická zátěž.

Nebojte se změnit svůj život i vzhled. Pokud máte o modelaci a zpevnění prsou či tzv. mammaplastiku zájem, nebojte se nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře. Naši odborníci vám rádi zodpoví jakýkoliv dotaz.

Máte zájem o modelaci prsou? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout

Kontakt - dole

  • MUDr. Libor Polák
  • +420 607 115 715

powered by Plastická-chirurgie.info