Upravit stránku

Zvětšení prsou implantáty

Využijte letní slevy a buďte ještě o kus krásnější

Nyní vám nabízíme letní slevu na zvětšení prsou francouzskými kulatými implantáty značky Sebbin za perfektní sníženou cenu  51 000 Kč. Tato akce platí pro operace v termínu od 1. 8. do 30. 9. 2018  výhradně na klinice POLMEDICANA v Ostravě. Udělejte letos v létě radost sama sobě a zkrášlete se, pěkné poprsí vydrží déle než líbivé opálení od moře. 

Pro objednání vyplňte náš kontaktní formulář nebo volejte +420 607 115 715

Zvětšení prsou, nebo jinak také augmentační mammaplastika, se provádí pomocí implantátů, které se chirurgicky vloží do pozadí prsu. Buď za účelem zvětšení objemu prsou nebo pro jejich lepší tvar. Každá žena chce vypadat co nejlépe. Pokud si myslíte, že by vaše poprsí mohlo být větší či mít lepší tvar (pokud Vaše prsa ztratila plný tvar při kojení či razantním hubnutí), nač váhat, kontaktujte nás a společně pro Vás najdeme to nejlepší poprsí.

Průběh operace

Operace zvětšení prsou trvá průměrně 1,5 hodiny. Provádí se v celkové anestesii. Operační přístup je buď

  • z podpaží
  • kolem prsního dvorce
  • v podprsní rýze

Po dohodě s operatérem se pro Vás vybere nejvhodnější operační přístup.

Před operací zvětšení prsou

  • je nutno dostavit se nalačno (tzn.minimálně 6 hodiny před operací by pacientka neměla jíst, pít a kouřit)

Ušetřete a objednejte se na operaci s nejnovějšími implantáty Sebbin za skvělou letní cenu 51 000 Kč.

Pracujeme s implantáty Sebbin

Na klinice POLMEDICANA nově pracujeme s prsními implantáty francouzského výrobce Sebbin. Jde o silikonové implantáty s kvalitou na velmi vysoké úrovni. Na českém trhu jsou poměrně nové, MUDr. Libor Polák s nimi však má ty nejlepší zkušenosti z rakouské kliniky.

Silikonové implantáty Sebbin mají veškeré atesty i garanci. Proto věříme, že s nimi budete spokojena. Vysoký standard těchto implantátů spočívá v ruční výrobě. Ta zahrnuje i velmi pečlivou kontrolu a naprostou bezpečnost. Společně domluvíme velikost i tvar implantátu tak, aby vám 100% vyhovoval.

Nahoru