Upravit stránku

Makromastie

Makromastie je označení pro nadměrně velké prsy, které jsou pro ženu nebezpečné především ze zdravotního hlediska. Není tedy divu, že zmenšení prsou je čím dál více moderní.

Ženy myslí na své zdraví a proto podstupují tuto operaci, aby se zbavily všech nepříjemných obtíží, jakými je bolest zad a krku, bolestivost a snížená citlivost prsou, bradavek a dvorců, bolesti ramen, paží a rukou. Kromě úlevy, kterou vám tento zákrok přinese, vám operace pomůže vytvarovat a pozvednout prsa. Prohlédněte si fotografie před a po zmenšení prsou a přesvědčte se o výhodě tohoto zákroku.

Operace je vhodná pro všechny věkové skupiny. Mnoho mladých dospívajících žen trpí nadměrnými prsy, tak proč nepodstoupit operaci již ve svých 20. letech? Trápí i vás příliš velká prsa? Nebojte se podstoupit tuto operaci, která trvá v průměru 3-4 hodiny.
Před operací
Před operací
Po operaci
Po operaci

Pokud vás zajímá více o průběhu operace prsou, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, nebo si sjednejte konzultaci u odborníka a poraďte se s ním o vhodné metodě zmenšení prsou. Uvidíte, že vám vaše záda budou vděčná.

Nahoru